به گزارش اگروفودنیوز ، نمایشگاه صنایع غذایی و بسته بندی فرانسه (سفیا) یکی ازبزرگترین و مهمترین نمایشگاه های صنایع غذایی در جهان است و بیست سال است که تمام تازه ها و نوآوری های داغ دنیای صنایع غذایی ،هرسال در این نقطه گرد هم می آیند .پس اگر به دنبال یافتن تکنولوژی یا ایده ای جدید برای بهبود کار و کنار زدن رقبای خود هستید و زمانی ندارید تا همه کشور ها را تک به تک برای یافتن تازه های این صنعت زیرو رو کنید ؛فرصت را از دست ندهید؛ همین حالا چمدان خود را ببندید و با یک تیر صد نشان بزنید.

از آنجایی که تولید کنندگان بخش صنایع غذایی بیست سال است که برای دیدار تمامی فعالان این صنعت و همه حوزه های مربوط به آن به سفیا ملحق می شوند، تمامی افرادی که به نحوی با این صنعت در ارتباط اند و به دنبال راهی برای ارتقای شغل و تجارت خود هستند اعم از سرکارگران،تکنسین ها،تولیدکنندگان دستگاه ها،مدیران تولید،مدیران اجرایی،فروشندگان حرفه ای،بازاریابان و…. همگی از مخاطبان اصلی سفیا هستند.

بر اساس برنامه ریزی تیم مدیریت سفیا ، تمامی ۱۴۵۰ غرفه این نمایشگاه به سه گروه بزرگ ؛ ۱-مواد اولیه ۲ – مواد غذایی فراوری شده ،تجهیزات ، فرایند و در آخر ۳-بسته بندی و آماده سازی تقسیم می شوند.

حال اگر با خواندن مطالب بالا و آشنایی با سفیا قصد بازدید از آن را دارید ، آژانس هواپیمایی پیشواز آسیا به عنوان اولین برگزارکننده تور های نمایشگاهی با ۱۷ سال سابقه درخشان ، برای بازدید از این نمایشگاه پرمخاطب همراه با خدمات اقامت در هتل­های ۴ ستاره با صبحانه، بلیط رفت و برگشت هواپیما، اخذ ویزای شنگن ، ورودیه نمایشگاه، ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی، بازدید از نمایشگاه همراه با راهنما، بازدید از جاذبه های توریستی، بیمه مسافرتی در خدمت شما است.